Celoroční školy

Celoroční školy Mohendžodáro jsou určeny pro absolventky základního kurzu. Je třeba se naučit asány Mateřského okruhu a dobře si je zažít. Neopomenutelná je i domácí terapie, doporučení pro cvičení doma po absolvování základního kurzu.

Jedná o tři setkání během jednoho roku, pravidla od středy do neděle. Na každou školu navazuje volně soustředění, na které je třeba se přihlásit zvlášť. 

Na školách se ženy noří stále hlouběji a hlouběji do vlastního nitra. Učí se nové asány, zažívají spoustu meditací a terapií, relaxují a uvolňují se při masážích nebo tanci. Součástí jsou i tantrické rituály a zasvěcení. 

STUPNĚ MOHENDŽODÁRO

I. STUPEŇ
ZÁKLADNÍ
KURZ

Pro začátečnice a mírně pokročilé. Základy tantrické jógy pro ženy - Mateřský kruh, posilování pánevního dna, objevení Vnitřní ženy. 

II. STUPEŇ
CELOROČNÍ
ŠKOLA

Devět tantrických pozic - jejich kladné a záporné ženské aspekty, práce s energetickým vejcem, zasvěcení, posilování Vnitřní ženy. 

III. STUPEŇ
MYSTICKÁ
ŠKOLA

Prohloubení znalostí umění tantra-jógy. Práce s mužskými aspekty asán, Vyrovnání vnitřního muže a Vnitřní ženy do souladu a harmonie. 

IV.  A V. STUPEŇ
ŠKOLA
MOHENDŽODÁRO

Další ročníky škol rozvíjejí dosavadní znalosti. Nabízejí nová témata např. používání ženských laskavých triků pro rozvoj vztahů apod.