MOHENDŽODÁRO

MASÉRKA A TERAPEUTKA MOHENDŽODÁRO

V I Z E   E X K L U Z I V I T Y

Staňte se součástí sítě moudrých žen, které se podporují.
Naučte se Mohendžodáro masáže, pomáhejte ženám
a mějte svoji vlastní živnost, buďte nezávislé.

Jak budeme podporovat vybrané masérky a terapeutky Mohendžodáro?

1) Certifikované vzdělání

Masáže Mohendžodáro jsou masáže určené pro ženy. Jsou různé typy masáží, ale masáže Mohendžodáro se specializují na ženy. Všechny postupy při masážích zohledňují jednak individuální stav jednotlivce a jednak ženské tělo jako takové. Ženské tělo je anatomicky podobné mužskému tělu, ale senzitivita, míra potřeb, energetická funkce je jiná než u mužů. Při určitém stavu uvolnění se projevuje jiná emocionalita těla. Tělo generuje zvláštní citlivé body, které mají vliv na ženské emoce, prožitky a schopnost extatických a orgasmických zážitků. Masáže Mohendžodáro zároveň podporují přirozenou psychiku ženy. Opírají se o starodávné umění tantrické jógy. Transformační psychologie, kterou používáme v Mohendžodáru, definuje ženské vlastnosti, ženskou intimitu do devíti aspektů. Masáže Mohendžodáro vlastně jsou citlivou syntézou práce s ženským tělem, emocemi, psychikou a vědomím.

Jak se zaměření na ženské vlastnosti promítá do formy a obsahu masáží?

Mnoha způsoby. Námi vytvořené postupy a know-how jsou obecně pro ženu nejvhodnější. Uvolnění ženského těla souvisí s psychickým uvolněním, které je součástí postupů. Mohendžodáro používá mapy jednotlivých aspektů ženy, vycházející z toho, že různá místa na těle podporují různý efekt. Tyto mapy žádný jiný způsob masáží nepoužívá a jsou malým tajemstvím tohoto umění. Dalším konkrétním způsobem je využívání dávného a dnes pro ženu velmi cenného systému devíti čaker. Zapomenuté umění devíti energetických center a jejich vazeb se zhmotňuje v masážích Mohendžodáro.

Masáže Mohendžodáro využívají rovněž umění pochopení principu polarity čaker.

Některé čakry mají ženskou polaritu, jiné mužskou. Stejně tak se polarizuje i lidské tělo. V neposlední řadě se zde pracuje se zdroji Kundalini energie, ženské tělo má jinou formu využívání svého zdroje. Fenoménem je také zaměření na psychickou sílu Vnitřní žena. To se projeví mimo jiné tím, že každá masérka projde ženskými meditacemi Mohendžodáro a alespoň základními formami tantrické jógy. Výsledkem bude to, že při masáži bude sama přirozeným zdrojem ženství.

Tento proces je certifikován. Exkluzivita první je, že vydáme omezený počet certifikací.

2) Ochranná známka 

Masáže jsou chráněné ochrannou známkou, která bude podporovat kvalitu a vzdělání vybraných masérek a terapeutek.  

3) Region

Máme představu, že budeme dávat licenci pouze jedné osobě na určitý region tak, aby si masérky vzájemně nekonkurovaly.

4)  Propagace v systému našich stránek

Masérka bude uvedena v seznamu certifikovaných osob na našich stránkách a bude mít zdarma reklamu a vlastní stránku se systémem propagace a komunikace se zákazníkem.

 5) Tréninkové a výdělečné masáže na kurzech Mohendžodáro v Meditačním centru Lažánky

Dle domluvy bude možné masírovat na našich seminářích a získat tak zkušenost, být v kontaktu se stejně naladěnými ženami. Po dostatečné praxi to může být první forma výdělku.

6) Celostránkové propagace v časopisech nebo na webech

Budeme organizovat například celostránkovém propagace v časopisech pro všechny regiony a masérky za podílový příspěvek. Díky tomu  a také díky spolupráci s ostatními ženami může být masérka všeobecně známá.

7) Vzájemná podpora

Žena s certifikací může využít princip vzájemné podpory s Meditačním centrem Lažánky. Za doporučení na seminář tantrické jógy získá stálou zákaznici tím, že si u ní budeme objednávat a platit masáže konkrétní ženy jako součást procesu semináře.

8) Konkrétní podpora na našich seminářích

Na naše semináře přijíždějí ženy z celé České republiky a také ze Slovenska. Pokud přijedou z vašeho regionu, budete mít možnost je pozvat na svoji masáž.

9) Mohendžodáro je komplexní systém rozvoje ženy postavený na tradici a přitom velmi moderní

Prakticky bude každá masérka čerpat z této celostnosti.

 

Co za to budeme od ženy chtít?

Budeme chtít, aby se dále vzdělávala a rozvíjela. Aby šířila Mohendžodáro a jeho dobré jméno. Aby pomáhala ženám a informovala o seminářích Mohendžodáro.

 

Toto jsou naše představy, k ničemu se zatím nezavazujeme. Ale takhle bychom to rádi. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet.