JSTE TU ÚPLNĚ POPRVÉ A MOHENDŽODÁRO JE PRO VÁS TAJEMSTVÍM?

 

LÁKÁ VÁS POZNAT A VYZKOUŠET TOTO LEGENDÁRNÍ CVIČENÍ?
CHCETE BÝT STÁLE PŘITAŽLIVÁ, MLADÁ A KRÁSNÁ?
PŘEJETE SI POZNAT SVOU VLASTNÍ HLOUBKU?

 

HLEDÁTE CESTU KE ZDRAVÉMU A ŠŤASTNÉMU ŽIVOTU?
HLEDÁTE CESTU SAMA K SOBĚ?

 

PAK JSTE TU SPRÁVNĚ!

PŘIHLASTE SE NA ZÁKLADNÍ KURZ MOHENDŽODÁRO

Základní kurzy jsou prvním seznámením ženy s Mohendžodárem. Vydá se na cestu poznání sama sebe. Naučí se první čtyři asány Mateřského okruhu. Vyzkouší svou schopnost pracovat se svým tělem a zejména pánevním dnem. Seznámí se s meditacemi Mohendžodáro - jedinečnými ženskými meditacemi. Program doplňují další aktivní meditace, masáže, sdílení, muzikoterapie, tanec... Základní kurz je také přípravou pro nástup do celoroční školy Mohendžodáro. 

Jakou mají formu? Zjistili jsme, že základnímu stupni je potřeba věnovat pozornost. Proto je základní stupeň skoro čtyřdenní seminář. Program začíná ve čtvrtek večer a končí v neděli krátce po poledni. Prvních 24 hodin se žena zbavuje běžných stresů, relaxuje, otevírá se hlubšímu vnímání. Vlastně hlavní program začíná až po 24 hodinách. V hlavním programu žena potřebuje čas na prožití základní ásany, potřebuje čas na přijetí nádherných tantrických meditací, je to potřeba dělat v klidu, oslavovat každý přítomný okamžik.

Místo konání kurzů:
Meditační centrum Lažánky

 BOJÍTE SE UDĚLAT PRVNÍ KROK KE ZMĚNĚ ŽIVOTA?
VYBERTE SI TERMÍN,
VYPLŇTE PŘIHLÁŠKU A NECHTE SE VÉST...


KDO ZÁKLADNÍ KURZY LEKTORUJE?

Zpravidla Monika jako zakladatelka, Míša a Jitka jako nejzkušenější lektorky Mohendžodára. Zveme také různé cvičitelky Mohendžodára, které prošly výhradně naším tréninkem. Důležitou součástí týmu je Igor jako zakladatel. Jeho téma je meditace, vědomí, tvořivost, umění. Díky své silné Vnitřní ženě pomáhá ženám, aby porozuměly svým psychickým stavům a také svým mužům. Pro Mohendžodáro vytváří a nahrává ženské meditační techniky. Pro podporu ženského zdraví psychického i fyzického vytvořil unikátní systém Ženských masáží Mohendžodáro. Přečtěte si o masážích, které citlivě propojují osvědčenou tradici a moderní poznatky tak, aby odpovídaly potřebám moderní ženy.

Každý lektor přináší do systému něco svého a tím vzniká velmi pestrý a kvalitní program. 


 MÁTE JEŠTĚ NĚJAKÉ OTÁZKY?
NAPIŠTE NÁM, JSME TU PRO VÁS.