JSTE TU POPRVÉ A NEVÍTE, JAK ZAČÍT?
PŘIHLASTE SE NA ZÁKLADNÍ KURZ

Chceš poznat svoji intuici?

Chceš poznat své schopnosti?

Chceš poznat svůj talent?

Základní kurzy Mohendžodáro pořádáme od roku 2002. Jsou vhodné pro všechny ženy bez rozdílu věku. Ženy se seznámí se základy tantrické jógy pro ženy. Vyzkouší si práci s pánevním dnem, která je důležitým základem pro cvičení. Kromě cvičení žena zažije meditace, Oshovy meditace a meditace Mohendžodáro. Meditace Mohendžodáro jsou ušity na míru pro ženy.

Během prvních dnů se naučí základní čtyři asány Mateřského okruhu. Už znalosti ze základního kurzu může žena pravidelným cvičením využít jako jeden z prvků k posílení svého zdraví. Na konci kurzu obdrží skripta, kde najde všechny důležité informace pro cvičení doma. 

CHCETE ZAŽÍT MOHENDŽODÁRO?

TERMÍNY ZÁKLADNÍCH KURZŮ
PŘIHLÁŠKY A VÍCE INFORMACÍ:

Místo konání kurzů: Meditační centrum Lažánky

JSTE ABSOLVENTKY ZÁKLADNÍHO KURZU
NEBO DOCHÁZKOVÝCH KURZŮ U CVIČITELKY?

PŘIHLASTE SE NA CELOROČNÍ ŠKOLU MOHENDŽODÁRO

Celoroční školy Mohendžodáro - tantra-jógy pro ženy jsou určeny pro absolventky základního kurzu. Základní kurz pro účast na škole je nutnou podmínkou. Je třeba se naučit asány Mateřského okruhu a dobře si je zažít. Neopomenutelná jsou i doporučení pro domácí terapii.

Obvykle bývá otevřeno pět ročníků celoročních škol. Nazýváme je celoročními, protože se jedná o tři setkání během jednoho roku. Zpravidla od středy do neděle. Na každou školu navazuje soustředění, na které je třeba se přihlásit zvlášť.  

Na školách se ženy stále noří stále hlouběji a hlouběji do vlastního nitra. Učí se nové asány, zažívají spoustu meditací a terapií, relaxují a uvolňují se při masážích nebo tanci. Součástí jsou i tantrické rituály a zasvěcení. 

CHCETE DÁL PROHLUBOVAT UMĚNÍ TANTRICKÉ JÓGY?

PŘIHLÁŠKY A VÍCE INFORMACÍ:

CHCETE SE STÁT MASÉRKOU A TERAPEUTKOU MOHENDŽODÁRO?

V loňském roce jsme poprvé otevřely kurzy masáží a terapií Mohendžodáro.

Masérky a terapeutky se jsou součástí Sítě moudrých žen. Tvoříme unikátní síť žen, které se naučí jedinečné masáže Mohendžodáro. Masáže Mohendžodáro jsou zaměřené přímo na ženy, podporují ženské vlastnosti a potřeby, celkově dělají ženám moc dobře. 

V každém, malém regionu budeme určitým způsobem podporovat jednu masérku a terapeutku, kterou vyškolíme. Můžeš to být právě ty, která získá exkluzivitu pro svůj region. Všechno začíná v létě certifikovaným a akreditovaným seminářem...

PŘEČTĚTE SI MYSTICKÝ PŘÍBĚH
DEVĚT TANTRICKÝCH POZIC
O LEGENDÁRNÍM CVIČENÍ

STÁHNĚTE SI ZDARMA E-BOOK
JAK NA TANTRICKÝ ORGASMUS PRAKTICKY